Świat, który nas otacza, jest piękny pod każdym jego względem. Morza, oceany, góry czy pustynie to tylko początek wspaniałej natury, która jest nieodłączną częścią naszego życia. Dzieci oraz młodzież ucząca się w placówkach edukacyjnych może dowiedzieć się jak wygląda ziemia poprzez czytanie podręczników wydawnictwa Nowa Era.

Polskie wydawnictwo pomocy naukowych dla szkół

Rynek wydawniczy w Polsce jest duży i swoją działalność na nim prowadzą nowoczesne firmy, które dokładają wszelkich starań, aby edukacja dzieci i młodzieży szkolnej była na najwyższym poziomie. Jednym z takich wydawnictw jest Nowa Era, która od 1992 roku nieprzerwanie wspomaga nauczycieli w kształceniu uczniów.

Nowa Era we współpracy z naukowcami, metodykami oraz specjalistami w swoich dziedzinach tworzy, oraz udostępnia platformy edukacyjne, a także materiały multimedialne, dzięki którym uczniowie mogą poszerzać swoją wiedzę również w domu. Każda pomoc naukowa jest dopasowana do danego poziomu kształcenia i opracowana tak, aby dzieci oraz młodzież mogły zrozumieć zawarte w niej informacje.

Barwne podręczniki od Nowej Ery

Przebywanie w placówkach edukacyjnych zaczyna się już od najmłodszych lat dziecka. Początkowo idzie ono do przedszkola, gdzie pozna alfabet, nauczy się pisać oraz zacznie rozwijać swoją kreatywność. Następnie przez pierwszą klasę szkoły podstawowej aż po ostatni dzień studiów.

Wiele lat nauki przyczyni się do znalezienia pracy marzeń oraz spełnienia marzeń. Od samego początku edukacji wydawnictwo oraz specjaliści współpracujący z nim tworzą podręczniki, które zawierają merytorycznie przygotowaną informację uzupełnioną o ciekawe ilustracje. Przykładem takiego podręcznika jest: 

– “Biologia na czasie 3” autorstwa Marka Guzika, Jolanty Holeczek, Stanisława Krawczyka, Franciszka Duberta, Anny Helmin oraz Władysława Zamachowskiego.

Podręcznik pomoże uczniom klas liceum oraz technikum zdać egzaminy kończące edukację, a także przygotuje młodzież do kolejnych lat nauki. Książkę można nabyć w księgarni lub w sklepie wydawnictwa.