Elementarz lub podręcznik towarzyszy wielu pokoleniom Polaków od dawnych czasów. Dzięki tym książkom dzieci, a także młodzież odkrywają wspaniały świat wiedzy oraz rozwijają swoją kreatywność. Placówki edukacyjne korzystające z podręczników wydawnictwa Nowa Era pomagają uczniom zdać niezbędne egzaminy oraz przygotowują ich do pracy w zawodzie.

Odkryj swoją pasję z wydawnictwem Nowa Era

Materiały multimedialne oraz pomoce, które tworzy Nowa Era, są zgodne z najnowszą podstawą programową, dzięki czemu rodzice mają pewność, że ich dzieci zdobędą najwyższe wykształcenie.

Dzięki zaufaniu placówek dydaktycznych oraz uczniów Nowa era wydawnictwo książkowe prowadzi swoją działalność od 1992 roku. Warto zaznaczyć, że wydawnictwo jest jednym z najpopularniejszych w Polsce, a dzięki innowacyjnemu spojrzeniu na naukę z każdym rokiem podbija serca Polaków. Pomoce naukowe wydane przez Nową Erę znajdują się w prawie każdym tornistrze szkolnym.

Odkryj ciekawy świat zamknięty w podręczniku szkolnym

Każdy podręcznik jest, inny podobnie jak zróżnicowana jest wiedza z dziedzin nauki. Jedna książka posiada mapy oraz teksty źródłowe z minionej epoki natomiast inna jest pełna matematycznych zawiłości gotowych do rozwiązania przez umysły młodych ludzi.

Autorzy podręczników, dzięki obserwacji uczniów, postanowili stworzyć pomocne naukowe, które nie tylko uczą, ale również zachęcają do poznawania przedmiotu. Merytorycznie przygotowana treść, podzielona na działy oraz uzupełniona ilustracjami to tylko początek do niezwykłej przygody. Informacje zawarte w podręczniku przygotowane są w sposób łatwy do zapamiętania, a podsumowania działów wraz z ćwiczeniami pozwalają sprawdzić zdobyte umiejętności podczas lekcji. Przykładem takiego podręcznika jest:

– “Planeta Nowa 5” przygotowana przez Feliksa Szlajfera, Romana Malarza, Tomasza Rachwałę oraz Zbigniewa Zaniewicza.

Podręcznik pomaga zrozumieć otaczającą nas faunę i florę, kształci umiejętności czytania map oraz rozbudza pasję związaną z poznawaniem Polski, oraz świata. Podręcznik możemy znaleźć w księgarniach oraz sklepie wydawnictwa.