Nauka w szkole to najbardziej istotna kwestia prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Dzięki, uczęszczaniu do szkoły uczniowie nabywają potrzebnych umiejętności praktycznych oraz merytorycznych, a także rozwijają swoją kreatywność i zainteresowanie przedmiotem. Ścisła współpraca placówek dydaktycznych z wydawnictwem Nowa Era przyczynia się do ulepszenia metod nauki w szkołach.

Charakterystyka wydawnictwa Nowa era szybka wysyłka

Nowa Era to jedno z najczęściej wybieranych wydawnictw. Dzięki, zaufaniu rodziców oraz grona pedagogicznego, jego podręczniki znajdują się prawie w każdym tornistrze szkolnym. Wydawnictwo Nowa Era powstało w 1992 roku i od tego czasu nieustanie wprowadza nowe rozwiązania, które wspomagają naukę w szkołach. Dzięki współpracy z naukowcami, metodykami oraz specjalistami w swoich dziedzinach, Nowa Era tworzy i udostępnia materiały multimedialne, a także ciągle poszerza swoją bibliotekę o nowe tytuły pomocy naukowych. Warto zaznaczyć, że wydawnictwo wspiera placówki edukacyjne oraz uczniów od początku ich przygody z edukacją.

Nowoczesne podręczniki szkolne wydane przez Nową Erę

Nowa Era dokłada wszelkich starań, aby wiedzą zawarta w podręcznikach szkolnych, była przygotowana merytorycznie, ułożona w tematy lekcji oraz łatwa do przyswojenia przez uczniów. Dzięki najnowszym informacjom zawartym w książkach, dzieci oraz młodzież otrzymują niezbędne kompendium wiedzy o różnych dziedzinach nauki. Ciekawe ilustracje, teksty źródłowe, wykresy oraz tabele to tylko część zawartości, którą znajdziemy w podręcznikach Nowej Ery. Przykładem takiej książki jest:

– ” Oblicza geografii 2″ opracowany przez Krzysztofa Wiedermanna, Radosława Uliszaka, Tomasza Rachwałę oraz Pawła Kroją.

Każdy z podręczników wydany przez Nową Erę, jest zgodny z najnowszą podstawą programową, a dzięki współpracy ze specjalistami zawiera niezbędną wiedzę dostosowaną do poziomu nauczania w szkole. Warto zaznaczyć, że podręczniki Nowej Ery znajdziemy w księgarniach stacjonarnych oraz internetowym sklepie wydawnictwa.